شبکه های اجتماعی

آدرس تلگرام :

https://t.me/mazandrazmi

جلسه تخصصی خدمات و ارائه عملکردهای هیئت های رزمی شرق مازندران به میزبانی قائمشهر با حضور رییس هیئت ورزش های رزمی مازندران برگزار شد.

جلسه تخصصی خدمات و ارائه عملکردهای هیئت های رزمی شرق مازندران به میزبانی قائمشهر با حضور رییس هیئت ورزش های رزمی مازندران برگزار شد.

دکتر صابر اکبرزاده رییس هیئت ورزش های رزمی مازندران در این جلسه با بیان اینکه هئیت رزمی استان جزء هیئت های رزمی برتر کشور  در سال گذشته انتخاب شد، اظهار کرد: در تمامی جنبه ها هیئت رزمی مازندران مورد بررسی قرار گرفت و برای اولین بار رتبه برتر در کشور کسب کرد.

وی تصریح کرد: تمامی سبک ها و اقشار در رشته رزمی فقط با همبستگی و وفاق هماهنگ شده و ارتباط قوی برقرار می کند.

رییس هیئت رزمی مازندران با اشاره به اینکه با ابزارهایی نظارتی و حقوقی و برگزاری نشست های تخصصی با هیئت شهرستان ها می توان به این وفاق و همبستگی بیشتر دامن زد، گفت: با انجام ساختار سازمانی درست و احترام به روسای هیئت ها می توان آینده بهتر را برای این هیئت در مازندران رقم زد.

اکبرزاده خاطرنشان شد: در حوزه آموزش هیئت ورزش های رزمی مازندران رتبه برتر را در کشور کسب کرده است.

وی با تاکید بر اینکه با دانش افزایی و اطلاع رسانی درست در راستای توان افزایی بیشتر هیئت ورزش های رزمی مازندران می توان قدم برداشت، افزود: با استفاده از ظرفیت های موجود در استان و برگزاری همایشات، تجلیل و تقدیر از رزمی کاران شور و اشتیاق برای ترویج فرهنگ انجام کار رزمی انجام شود.

رییس هیئت ورزش های رزمی مازندران یادآور شد: ورزشکاران سازمان یافته در  هیئت رزمی این استان طی دو سال اخیر از 3 هزار نفر به بیش از  6 هزار نفر افزایش یافته است.

اطلاعات تماس

آدرس -ساری-خیابان آزادی - خیابان بعثت- بعثت 4- ساختمان دفاتر هیاتهای ورزشی- هیات ورزش های رزمی استان مازندران

تلفکس:33364669-011